Αρχείο μηνός Σεπτέμβριος 2017

Αγιασμός για την νέα σχολική χρονιά

Η έναρξη της σχολικής χρονιάς στο 5ο Δημοτικό σχολείο Βέροιας έγινε με τον καθιερωμένο αγιασμό. Φέτος είχαμε την χαρά και την τιμή να βρίσκεται παρών και ο Διευθυντής της Α/βάθμιας Διεύθυνσης Ν. Ημαθίας κ Διαμαντόπουλος Διονύσιος. Ο κ Διαμαντάπουλος έδωσε εξαιρετικές συμβουλές συμπεριφοράς στους μαθητές αλλά και στους γονείς και εκπαιδευτικούς. Ο Διευθυντής του σχολείου κ Χαιριστανίδης Ελευθέριος και ο σύλλογος διδασκόντων του σχολείου ευχαριστούν θερμά τον κ Διαμαντόπουλο και εύχονται σε όλους μια καλή σχολική χρονιά.

1η Μέρα του Σχολείου

Την Δευτέρα 11-9-2017 και ώρα 9:00 θα γίνει αγιασμός για την έναρξη της σχολικής χρονιάς. Ο διευθυντής του σχολείου μας κος Χαιριστανίδης, ο σύλλογος διδασκόντων και ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων εύχονται σε όλους τους μαθητές/ριες του σχολείου μας καλή σχολική χρονιά!!!

Λειτουργία Σχολείου

Αποτέλεσμα εικόνας για επιστρέψαμε

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

το σχολείο έχει ανοίξει την 1 Σεπτεμβρίου και δέχεται οποιοδήποτε θα ήθελε να ενημερωθεί σε σχετικά θέματα. Οι ώρες που μπορείτε να επικοινωνείτε είτε τηλεφωνικώς είτε δια ζώσης είναι 8:30 έως 14:00 καθημερινώς.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 23310 22038.

Καλή σχολική χρονιά!