Βράβευση μαθητών που διακρίθηκαν στη Β’ φάση του διαγωνισμού “Παιχνίδι & Μαθηματικά”

Το Παράρτημα Η?αθίας της Ελληνικής Μαθη?ατικής Εταιρείας ?ε την αιγίδα της Διεύθυνσης Πρωτοβάθ?ιας Εκπαίδευσης Η?αθίας βραβεύει: – τους ?αθητές των Δη?οτικών Σχολείων της Η?αθίας, οι οποίοι διακρίθηκαν στον 11ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισ?ό «Παιχνίδι και Μαθη?ατικά», που πραγ?ατοποιήθηκε στις 10 Μαρτίου 2017 και – τους ?αθητές Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης, οι οποίοι διακρίθηκαν στον 5ο Η?αθιώτικο Διαγωνισ?ό, που πραγ?ατοποιήθηκε στις 6 Μαΐου 2017 σε συνεργασία ?ε τη Διεύθυνση Πρωτοβάθ?ιας Εκπαίδευσης Η?αθίας. Η τελετή βράβευσης θα πραγ?ατοποιηθεί το Σάββατο 10 Ιουνίου 2017 στις 19:00 στο γήπεδο ?πάσκετ της Εληάς στη Βέροια.

Οι μαθητές του σχολείου μας που διακρίθηκαν είναι:

1. Ιντζές Νικόλαος – Τμήμα: Ε1
  2. Κουμπουλίδου Δήμητρα – Τμήμα: Ε1