Εντυπώσεις από τη γιορτή λήξης του σχολικού έτους

Την Δευτέρα, 12 Ιουνίου πραγματοποιήσαμε τη γιορτή λήξης του σχολικού έτους. Η γιορτή μας από την έναρξη μέχρι την ολοκλήρωσή της έγινε  μέσα σε ένα πολύ ευχάριστο κλίμα και σημείωσε  μεγάλη επιτυχία. Οι μικροί μαθητές που ήταν και οι πρωταγωνιστές της γιορτής έκαναν εξαιρετική εμφάνιση και δέχτηκαν τις θερμό χειροκρότημα από το μεγάλο πλήθος των γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας.

Η ολοκλήρωση και επιτυχία της γιορτή μας οφείλεται στην άψογη συνεργασία όλων των εκπαιδευτικών και της διεύθυνσης του σχολείου μας, στην υποστήριξη του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων και φυσικά στην προσπάθεια και το κέφι των μαθητών μας.

Ευχαριστούμε όλους όσους μας υποστήριξαν σε αυτήν την προσπάθεια και σας ευχόμαστε

Κ Α Λ Ο    Κ Α Λ Ο Κ Α Ι Ρ Ι !!!!