Καλή Σαρακοστή, χρόνια πολλά!!!

Τέλειωσαν οι Αποκριές για φέτος και μπορεί ο καιρός να μην επέτρεψε να πετάξουμε το χαρταετό μας τη Καθαρά Δευτέρα, μας βοήθησε όμως να γιορτάσουμε την Τσικνοπέμπτη στη αυλή του σχολέιου μας με κέφι και πολύ καλή διάθεση.

Ο καιρός σύμμαχος μας το μεσημέρι της Τσικνοπέμπτης, ντιμένοι όλοι μασκαράδες ξεχυθήκαμε στην αυλή του σχολείου μας για να διασκεδάσουμε όπως το επέβαλε η μέρα. Ευχαριστούμε θερμα τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας που ανέλλαβε το ψησιμο των κρεάτων και τους δασκάλους που βοήθησαν στην οργάνωση της γιορτής.

Η συνέχεια της Αποκρίας έγινε στο Bowlling την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου όπου διασκέδασαν όλοι όπως αρμόζει στο πνεύμα των ημερών.

Δεν περειράζει που δεν πετάξαμε χαρταετό αφού διασκεφάσαμε και μας δώθηκε η ευκαιρία να ευχηθούμε με αγάπη σε όλους

Χρόνια πολλά

&